Subscribe Now
Trending News
24 Mar 2023

Blog Post

YATAKTA DAHA UZUN KALMANIN 5 İPUCU
Cinsellik & Kadınlar

YATAKTA DAHA UZUN KALMANIN 5 İPUCU 

Bu basit tekniklerle onun aklını başından almak çok basit… Unutulmaz performanslar genellikle “bedensel” değil, “taktiksel” detaylarda saklıdır. Cinsellik meselesindeki bu en önemli detayı sakın unutmayın!

 

Bu gece daha iyi seks

Herkesin ortak olarak daha fazlasını ve daha iyisini istediği tek şey sekstir. İnsanoğlunun böyle tuhaf bir ortak noktası var işte… Öyleyse işi zar zor oraya kadar getirdikten ve onu da kendinizi de bu işin “moduna” soktuktan sonra, neden yapabileceğinizin en iyisi için “hain planlar” yapmıyorsunuz? Bu, tamamen zihinsel ve taktiksel ipuçlarını takip ederseniz, belki bu kez bir şeyler değişir ve siz de o da ilginç şeyler yaşarsınız… Hain planlarınız sizin “kim olduğunuzu” en iyi anlatacak olan detaylardır. Kendinizi tanıtmaktan çekinmeyin; hele iş “oraya” kadar geldikten sonra…

Bırakın “üste çıksın”

O üstteyken penisiniz daha az uyarılır. Yavaş olmasını rica edin; o pozisyonda yaşanabilecek kazaları akıl dahi edemezsiniz. Bir çeşit değişiklik olarak da “giriş yaptıktan sonra” bir süreliğine de olsa hareket etmemeyi deneyebilirsiniz. Böylece birbirinizin, tabiri caizse, cinsel varlığını derin derin hissetmiş olursunuz. Fiziksel detaylar kadar duygusal detaylar da önemli. Bu iş bir “tutku” işi ve duygularınızı açığa çıkarmak kadar kuvvetli bir belirtisi yok.

 

Dur Kalk

Ana fikir şu: Orgazma yaklaştığınızda ondan “durmasını” isteyin. Cinsel tansiyonunuz bir nebze olsun düştüğünde (ki bu yaklaşık 15 saniye kadar sürer) tekrar başlayın. Yavaştan hızlıya doğru ilerleyin. Numaralandırma sistemi de fena sayılmayan bir sistem: O an alıyor olduğunuz zevki (orgazma 10 dersek) 10 üzerinden puanlandırın, 6 bu tip dur kalklar için ideal bir rakamdır. Zaten bir zaman sonra sayamıyor hale geleceksiniz! Bu oyun “sizin” aldığınız zevke dayalı olduğu için kontrolü elinde hissedecek, ki kadınlar bu oyuna bayılırlar. Bizden söylemesi…

Karnınızdan nefes alın

Karından alınan hızlı nefesler ve orgazm arasında belirli bir ilişki var. Yavaş nefes almak da anksiyete seviyenizde düşüş yaratır ve bu işinize yarar. Yani özetle, işin içine biraz yoga tekniği katın, işe yarayacak. Dozunda katın ama, abartmayın; komik olmayın. Bu taktik idman yaptıkça oturan bir taktiktir ve cinsel alışkanlıklarınız arasına adam akıllı katıldığı anda her şeyin rengini değiştirir.

Küçük ve kışkırtıcı oyunlar

Oral seks sonrası işler kıvamına geldiğinde, penisinizi vajina dudaklarında gezdirmeniz fakat “içeri girmemeniz”, işleri daha da kızıştıracak. Bir dakika kadar bunu yapın, biraz ara verin, biraz daha yapın. İçeri girdikten sonra da kendinizi sıkıca içeri doğru bastırın ve biraz kalın öyle. Küçük hareketlerle yukarı aşağı -ileri geri değil- hareket etmeye başlayın; bu onun en net biçimde uyarılmasını sağlayacak. Bu hareketin farklı pozisyonlarda farklı sonuçlar verdiğini de unutmayın ve denemekten çekinmeyin. Zaten “pozisyon zenginliği” dedikleri de , işte budur!

Orgazmı düşünmeyin

Beynin orgazmı tetikleyen kısmı, direkt olarak orgazmı düşündüğünüz sürece darbe alır, rahat edemez ve kendini hemen açığa çıkarır. Yani ne kadar ilgi gösterirseniz, o kadar “gelir”. Olan biten şeye konsantre olmaya çalışın; kalçalarına, göğüslerine, vücuduna. Zaten herkes için en sağlıklı yol bu, çünkü işin doğası aslında bu: İzlemek. Onu izlediğinizi izlemek onu çıldırtacaktır. Bunu lütfen ama lütfen aklınıza iyice kazıyın.

Related posts

Bir cevap yazın