Subscribe Now
Trending News
24 Mar 2023

Blog Post

Tüm ihtişamı ile saç yoğunluğu DENSIFIQUE
Genel

Tüm ihtişamı ile saç yoğunluğu DENSIFIQUE 

Saç derisi; görkemli saçların kaynağı…

Çok narin ve hassas olan saç derisi saçın doğduğu yerdir. Saklı bir hazineyi, saç folikülünü taşır. Bu nedenle aynı bir cilt bakımı gibi özel bir ilgiye ihtiyaç duyar.

Bu nedenle Kérastase, 50 yılı aşkın bir süredir kaynağından itibaren muhteşem saçlar için saç derisi bakımı ürünleri üzerinde çalışıyor.

2013… 10 yıllık araştırmalar sonunda, Kérastase tarafından ilk saç yoğunluğu aktivatörü Densifique yaratıldı. İhtişamlı, dolgun saçlara ulaşmak için yaratılan bu ürünün kalbinde folikülün yaratıcı gücünü ortaya çıkaran muhteşem moleküller yer alıyor.

2014… Densifique’in yoğunlaştırıcı gücü yeniden formüle edilerek 6 üründen oluşan muhteşem bir rutinde tekrar hayat buldu. Böylece saç yoğunluğu tüm ihtişamı ile salonda başlayıp ardından her gün yeniden deneyimlenen bir rutine dönüştü.

2016… Kérastase, kişiye özel çözüm yaklaşımını formülasyonunun kalbine koyarak Densifique için yeni bir seri geliştirdi. Daha da güçlenen Densifique, kadınlara ve erkeklere özel yeni ürünler sunan bir seri haline geldi.

ERKEKLER İÇİN SAÇ YOĞUNLUĞU

 • Saç kaybı 1 numaralı endişe.
 • Yoğunluk genel olarak saç kaybı ile ilişkilendirilir.
 • Saç bakım rutinler:
 • 01. Banyo
 • 02. Serum (Sadece dökülme /seyrelme endişesi varsa)
 • 03. Şekillendirici

  Kérastase’tan sadece erkeklere özel tasarlanmış ilk saç yoğunluk programı:

  DENSIFIQUE HOMME

  Saç yoğunluğu aktivatörü, saç banyosu ve doku kazandıran şekillendirici wax’tan oluşan bu seri ile erkekler daha yoğun görünüm, daha hacimli saçlar ve daha fazla özgüven sahibi oluyorlar.

  DENSIFIQUE HOMME – Saç Yoğunluğu Aktivatörü

 • Saç folikülüne etki eden L’Oréal’e patentli özel moleküller ve saç görünümünde anında artış sağlayan doku kazandıran polimerler sayesinde;

  DAHA YOĞUN GÖRÜNÜM*DAHA HACİMLİ SAÇLAR ve böylelikle… DAHA FAZLA ÖZGÜVEN sağlanıyor.

  Kullanımı: 3 ay boyunca her gün, sabah veya akşam, nemli veya kuru saç derisine aplikatör yardımı ile uygulayın. Durulanmayın.

  DENSIFIQUE Bain Dénsite Homme – Saç Banyosu

 • Günlük kullanıma uygun saç banyosu.

  Saç kökü çevresinin kalitesini arttıran Biotin ve saç teline etki ederek anında yoğun bir görünüm sağlayan doku kazandıran polimerler sayesinde saç derisi hafifler, saç daha sağlıklı bir görünüme kavuşur. Saç telinin kalınlaştığı gözlemlenir.

 • DENSIFIQUE Baume Dénsite Homme – Doku Kazandıran Wax

 • Güçlendirici özelliği ile bilenen Arginine ve saç teline etki ederek anında yoğun bir görünüm sağlayan doku kazandıran polimerler sayesinde saç görünümünde anında artış gözlemlenir. Kalıntı bırakmayan bir formüle sahiptir. Esnek tutuşu ile kolay şekillendirme sağlar.

 

Related posts

Bir cevap yazın