Subscribe Now
Trending News
16 Tem 2024

Blog Post

Tommy Hilfiger’dan Erkeklere Güney California Plajlarının Rahat ve Özgür Stili
Stil

Tommy Hilfiger’dan Erkeklere Güney California Plajlarının Rahat ve Özgür Stili 

Güneşte ağarmış renkleri barındıran tasarımları ile 2017 Tommy Hilfiger İlkbahar / Yaz erkek koleksiyonu ilhamını Güney California plajlarının rahar ve özgürlük hissinden alıyor.

Tommy Hilfiger’ın zamansız parçaları yeni sezon renkleriyle bu sene de rengârenk görünümler kazandırıyor. Preppy hayatını sahillere taşıyan 2017 Tommy Hilfiger İlkbahar/Yaz erkek koleksiyonunda floral ve retro desenler mayolarla kombinlenerek sahillerin şık görünümlü erkekleri oluşturuluyor. Tommy Hilfiger koleksiyonlarının imza tasarımları olan pololar, yaz mevsiminin temsilcisi floral desenli şortlar ile kombinlenerek rahat ve sportif stiller sunuyor.

 Hem klasik hem spor şıklığı renkleriyle tamamlayan tasarımlarda, Tommy Hilfiger’ın klasikleşmiş bayrak renklerinin yanı sıra; zıt renklerdeki biyeler, geleneksel kumaşlar ve eğlenceli şal desenleri dikkat çekiyor. Denizin büyüleyici tonlarındaki yumuşak dokulu kısa şortlarla, kumlardan şehre rahat bir geçiş yapılırken; kısa kollu koton ve keten karışımı gömlekler erkeklerin yaz mevsimi için vazgeçilmez parçaları arasında olacak.

Related posts

Bir yanıt yazın