Subscribe Now
Trending News
16 Tem 2024

Blog Post

Tchibo ile bahçede keyif zamanı
 

Tchibo ile bahçede keyif zamanı 

Yaz döneminde evlerin huzur köşesi haline gelen bahçelerde ve teraslarda, sevdiğiniz bir kitabı okumak ya da kahvenizi yudumlamak ayrı bir zevk haline gelebiliyor. Ev rahatlığı veren mobilyalar ise pratik kullanım özellikleriyle bahçe ve teraslarda geçirilen zamanı daha da keyifli kılıyor. Tchibo, bahçelerini düzenlemek isteyenlere ya da teraslarında farklılık yaratmak isteyenlere modern tasarımlı ve kullanışlı birçok alternatif sunuyor. 

Yaz aylarının tadını çıkarın 

Gri vintage görünümüyle hoş bir ambiyansa sahip olan Katlanabilen Bahçe Sandalyesi, kolçaklarıyla dışarıda rahat etmenize yardımcı olacak. Akasya ahşabından üretilen sandalyenin su geçirmez özelliği de bulunuyor. Teras ve bahçelerinizde açık havanın tadını çıkaracağınız Ayak Puflu Rahat Koltuk ise ergonomik uzanma formuyla dinlemenizi garanti ediyor. Masif akasya ahşabından üretilen koltuğun ayrı ayak pufuna ayaklarınızı uzatabilir, yaz aylarının keyfini sürebilirsiniz.

Geniş bahçeler için 

Geniş bir bahçeye sahipseniz ve de sıklıkla misafir ağırlıyorsanız, bahçe bankları bu alanı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacak. Hafif eğimli sırt bölümü sayesinde yüksek oturma konforu sunan ve 3 kişilik yer sunan Bahçe Bankı, yukarı açılan sehpası ile de içecekler ve atıştırmalıklar için de alan sağlıyor. 

Related posts