Subscribe Now
Trending News
23 Tem 2024

Blog Post

PERA’YA NAZIR KAHVALTI KEYFİ LOCO de PERA’DA
 

PERA’YA NAZIR KAHVALTI KEYFİ LOCO de PERA’DA 

Türkiye’de bar catering sektörünün yaratıcısı, temelleri 2003 yılına dayanan, dikkat çeken organizasyonlara imza atan, yerli – yabancı birçok kurumun etkinliklerini en ince detayına kadar hayata geçiren Loco Entertainment Group’un Taksim, Pera’da açtığı Loco de Pera kaliteli eğlence, kaliteli lezzet, kaliteli müzik, kaliteli kokteyl anlayışıyla ilgi görmeye devam ediyor.

200 yıllık tarihi Fransız Pasajı “Passage de Petit Champs” binasının giriş katında yer alan Loco de Pera, Pera’ya nazır konumu ile şehrin büyüleyici güzelliğini sergilerken, ilham veren ambiyansında da hem damaklara, hem de ruhlara dokunuyor. Yenilikleri ve sürprizleri ile yerli – yabancı tüm misafirlerini heyecanlandıran Loco de Pera yeni bir gelişmeye daha imza atıyor ve aldığı yoğun talep üzerine iştahları kabartan kahvaltı menüsünün müjdesini veriyor! Pazar günleri hariç, her sabah, saat 10.00 itibariyle servis edilmeye başlanan Loco de Pera kahvaltı menüsü, saat 12.00’ye dek iştahları kabartan birbirinden keyifli tatlar sunuyor. Dünya mutfağının en önde gelen kahvaltı lezzetleriyle hazırlanan menüde, her biri farklı lezzet aromaları barındıran seçenekler kendini gösteriyor. Doyurucu omletler, hızlı ve pratik olduğu kadar da leziz french toastlar, kahvemin yanında olmazsa olmazım diyenler için croissantlar, eggs Benedictler, ıspanaklı versiyonuyla eggs florentine, somonlu versiyonuyla eggs Norwayler, Fransız mutfağının ikonik kahvaltıları olan Croque Madame ile Croque Monsieurler gibi daha birçok kahvaltı hatta brunch niteliğindeki alternatif, güne keyifle başlamak isteyenleri Loco de Pera’da bekliyor. 

Alcoholoco ve Loco Entertainment Group deneyimini en üst seviye çıkarmak için kurulan, Taksim’in ve şehrin en ideal yeme – içme, eğlence, organizasyon adreslerinden biri olan Loco de Pera, güne başlarken, İstanbul’a nazır, keyifli bir ambiyansta, iştah kabartan lezzetlerle doyasıya bir kahvaltı yapmak isteyenleri, Pazar hariç haftanın 6 günü, saat 10.00 – 12.00 arası servis edilen kahvaltı menüsünü keşfe davet ediyor. 

Related posts