Subscribe Now
Trending News
23 Haz 2024

Blog Post

Plantronics BackBeat Sense kulağınızın pasını silecek
BackBeat Sublime Black Case
Eğlence

Plantronics BackBeat Sense kulağınızın pasını silecek 

Şehrin karmaşası ve gürültüsünden izole olmak isteyen birçok insanın çözüm yolu kulaklıkla müzik dinlemek oluyor. Plantronics’in işte, sokakta veya yolda rahatlıkla kullanabileceğiniz BackBeat Sense modeli, kullanıcılara kaliteli ses performansıyla yardımcı oluyor. Uzun pil ömrüyle ön plana çıkan kulaklık ergonomik tasarımıyla da kulağınızda olduğunu hissettirmiyor.


Plantronics BackBeat Sense, gürültüden şikayet edenler için mutlak odaklanma sağlıyor. Yolda, sokakta, sporda veya iş yerindeki sesler ile odaklanmayı zorlaştıran nedenlerden izole olmanızı sağlayan kulaklık kaliteli ses akışıyla müzik keyfini doruklarda yaşamanıza imkan sunuyor. Plantronics’in bluetooth kulaklık modeli olan BackBeat Sense, eşsiz ve patentli kafa boylarının yüzde 99’una uyumlu kafa bandıyla konforlu kullanım sağlıyor.
2016 yılında International Forum Design (iF) jürisi tarafından ses kategorisinde ödül alan BackBeat Sense, pil ömrü, ses kalitesi ve hafifliği ile piyasada aynı kategoride yer alan çok sayıda kulaklıktan daha işlevsel. Yaklaşık 140 gram ağırlığı ile 18 saat pil ömrüne sahip olan BackBeat Sense’i, pili bittiğinde ise 3,5 mm jak girişli kablosuyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Hafif yapısına rağmen dış sesleri izole eden bir tasarımla karşımıza çıkan BackBeat Sense, üzerindeki mikrofon sayesinde kulaklığınızı çıkarmadan çevresel sesleri duyabileceğiniz eşsiz OpenMic teknolojisine de sahip. BackBeat Sense’in aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliği iki farklı telefon kullananlar için de ideal bir çözüm sunuyor .
Akıllı sensörler pil ömrünü koruyor
BackBeat Sense’in üzerindeki akıllı sensörler, kulaklığı kullanmadığınızda müzik veya videoyu otomatik olarak durduruyor. Kulaklığı kafanıza yeniden taktığınızda müzik keyfinize kaldığınız yerden devam edebileceğiniz BackBeat Sense’in bu özelliği pil ömrünü önemli ölçüde koruyor. Kullanım süresini uzatmak için yorgunluk ve rahatsızlık verebilecek basıncı ortadan kaldıran tasarımıyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Plantronics, üstün ses performansını da gözler önüne seriyor. BackBeat Sense’in sahip olduğu Wireless Advanced Class 1 Bluetooth® teknolojisi bir futbol sahası uzunluğu olan 100 metreye kadarki mesafelerden iki cihazı birbirine bağlayabiliyor.

Related posts

Bir yanıt yazın