Subscribe Now
Trending News
18 Haz 2024

Blog Post

One Love Festival 15 Büyük Coşkuyla Geri Döndü!
 

One Love Festival 15 Büyük Coşkuyla Geri Döndü! 

Birlikte Güzel tarafından Pozitif deneyimi ile bu yıl 15.’si hayata geçen One Love Festival, müzikseverlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Herkesin merakla ve özlemle beklediği One Love Festival 15 boyunca İstanbullular, şehirde doğanın içinde; festival özgürlüğünün, aşkın, müziğin, umudun ve birlikteliğin tadını çıkarttı.

Farklı müzik tarzlarına hitap eden sanatçı kadrosuyla müzikseverler keyifli anlar yaşatan One Love Festival 15’te, İstanbul Parkorman’da ve Volkswagen Arena’da olmak üzere 2 ayrı mekanda, Birlikte Güzel, Kendine Has, Redbull, Audioban Music Embassy ve King sahnelerinde toplam 30 performans sergilendi. 25 bin müziksever, Years&Years, The Blaze, Michael Kiwanuka, Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Oh Land, Al’york, Palms Trax, The Black Madonna ve Black Merlin gibi yerli ve yabancı birçok müzisyen ile 2 gün boyunca eğlendi.

Şehir kültürünün en önemli festivallerinden One Love Festival 15 sadece müziğiyle değil zengin içeriği ve eğlenceli aktiviteleriyle katılımcılara gerçek bir festival deneyimi yaşattı. 

Related posts