Subscribe Now
Trending News
16 Tem 2024

Blog Post

Geciktirici Sprey Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Cinsellik & Kadınlar

Geciktirici Sprey Hakkında Bilmeniz Gerekenler 

Erken boşalma sorunu genç ya da yaşlı fark etmeden her yaşta erkeklerin yaşayabileceği bir sorun. Ama bu sorunu ‘geciktirmek’ elinizde.

Sorunun nedeni psikolojik ve strese ya da düzensiz ilişkilere bağlı olabilir. Erken boşalma nedeniyle çiftler, cinsel ilişki sırasında istenen tatmin ve deneyim süresi ile seviyesine ulaşamayabilir. Bu da çiftler arasında huzursuzluklara neden olur. Erken boşalma problemini yaşayan erkek sayısı oldukça fazla. Bu sorun için kullanılan geciktirici spreylere gelin kısa bir göz atalım.

Geciktirici spreyler, bir cinsel ilişkide boşalma zamanının gerektiğinden önce olması durumunda kullanılan takviye bir üründür.

Aslında içeriğinde sihirli etken maddeler, erken boşalmayı kökünden çözen bileşenler yoktur. Yani kalıcı çözüm üretmez. Mantığı son derece basittir. Penis başına uygulanan sprey, anestezik bir etkiye sahiptir. Bu sayede daha az hassasiyet ve temasın daha az hissedilmesi sağlanır. Bunun dışında başka hiçbir özelliği yoktur. Sprey uygulandıktan birkaç dakika sonra işlev görmeye başlar.

Erken boşalma sorununun aslında bilinen en yaygın ve kısa süreli çözümlerinden biridir geciktirici spreyler.  Bu ürünlerde yan etki olmadığı söyleniyor. Fakat tercih edeceğiniz ürünleri bildiğiniz ve güvendiğiniz bir eczaneden almak yine de sizin lehinize olacaktır.

Related posts

Bir yanıt yazın