Subscribe Now
Trending News
23 Eyl 2023

Blog Post

Dünyanın En Devasa ve Lüks Yatları
Eğlence

Dünyanın En Devasa ve Lüks Yatları 

Belki hayatımız boyunca sahip olamayacağız. Belki de talih kuşu başımıza konacak ve içerisinden el sallayacağız, bilinmez. Ancak fotoğraflarına bakarken bile bizi başka dünyalara sürükleyen bu yatlar, dünyanın en havalı yatları. Sizi dünyada ne şanslı insanlar var diyeceğiniz bir habere sürüklüyoruz.

Heesen Galactica Super Nova

Galactica Super Nova’nın en etkileyici tarafı hızı ve akıllı dış mekan kullanımı. Güneşlenmek ve yıldızları seyretmek için mükemmel bir alan sağlayan bu görkemli yat, 3.800 fitkare tamamen uyarlanabilir bir alana sahip.

Abeking & Rasmussen Cloudbreak

Kendisi dünyanın en büyük sefer yatlarından biri olma özelliğini taşıyor. İç mekanının aksine, dış cephesi açık ve ışık dolu. İçerisinde bir havuz, sauna, masaj odası ve spor salonu da barındırıyor.

Dynamiq Jetsetter

Azure Marine ve Van Oossanen Naval Architects tarafından tasarlanan bu yatı, pratesi nevresimleri, Technogym ekipmanları, Bowers & Wilkins ses sistemleri ve düzinelerce diğer seçenekle özelleştirebiliyorsunuz.

Lürssen Dilbar

Kendisi 512 metrelik bir yat. Geçen sene tam da bu sebeple dünyanın en büyük yatı olma özelliğini kazandı. Spa ve sinema alanlarına sahip olan bu yatın kapalı havuzu, şimdiye kadar bir yat için yapılmış en büyük kapalı yüzme havuzu. Tasarımcı Andrew Winch Dilbar’ı kültürel olarak eşsiz olarak nitelendiriyor.

Tansu Sexy Fish

Tansu’nun iç kısmı geniş tahta ahşap zeminler, geniş açık alanlar ve su geçirmez parvazlardan oluşuyor. Sahip olduğu dikdörtgen pencereler, daha modern bir görünümde olmasını sağlıyor.

Feadship Joy

Bu yatı diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliği, havanın kapalı olduğu günlerde bile panaromik su manzarasına sahip iki adet camla kaplı kış bahçesi bulunması.

Wider 150

Yatın geleneksel motorlar yerine, dizel-elektrik tahrik sistemi ile donatıldığını belirtelim. 950 metrekarelik plaj alanı sınıfının en büyüğü. Aynı zamanda 23 metrelik bir yüzme havuzuna da sahip.

Related posts

Bir cevap yazın