Subscribe Now
Trending News
22 Haz 2024

Blog Post

Dört farklı çeşidiyle enfes Pizzetta’lar The Populist’te!
Eğlence

Dört farklı çeşidiyle enfes Pizzetta’lar The Populist’te! 

Şehrin eğlence hayatına yön veren The Populist, pizza hamuruyla hazırlanarak taş fırında pişirilen ve misafirlerinin favori lezzeti arasına giren Pizzetta’sıyla geleneksel tatları modern dokunuşlarla yorumlamaya devam ediyor.

Özel mekân tasarımı, ustalıkla işlenmiş craft tatları ve imza lezzetleriyle The Populist, İstanbul’un en popüler adreslerinden olmaya devam ediyor. Güçlü mutfağı ve farklı alternatiflerle hazırladığı menüsüyle misafirlerine her zaman eşsiz bir tadım deneyimi yaşatan The Populist, en sevilen lezzetlerinden biri olan Pizzetta’yı iştah kabartan bir sunumla dört faklı çeşitte servis ediyor. The Populist, geleneksel kokoreç anlayışını yeniden yorumlayarak hazırladığı Kokoreç Pizzetta’ya Köfteli, Peynirli ve Portobello çeşitlerini de ekleyerek dört farklı Pizzetta alternatifi ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.  

   

İncecik pizza hamurunun üzerine yerleştiren taze malzemeler ve zengin baharatlarla zenginleştirilen Pizzetta’lar, ağır ateş eşliğinde taş fırında pişiyor. El yapımı misket köftelerle hazırlanan Köfteli Pizzetta, lezzetini dağ otlu karışık peynirden alan Peynirli Pizzetta ve mantar sosla lezzeti zenginleştirilen fırınlanmış istiridye mantarı ve tütsülenmiş brisket etli Portobello Pizetta The Populist’in craft tatlarıyla eşsiz bir lezzet uyumu yakalıyor. 

Related posts

Bir yanıt yazın