Subscribe Now
Trending News
23 Eyl 2023

Blog Post

Dar İç Çamaşırları Erkeklerde Kısırlığa Sebep Oluyor!
Wellness

Dar İç Çamaşırları Erkeklerde Kısırlığa Sebep Oluyor! 

Erkekler niçin dar iç çamaşırları giymemelidir? Dar iç çamaşırları ve dar boxer modelleri erkeklerde kısırlığa sebep oluyor.

Her geçen yıl daha da darlaşan bu iç giyim ve boxer ürünlerinin cinsel hayatımıza verdiği zarar, uzmanlara göre azımsanmayacak seviyelerde! Bayanlar tarafından da tercih edilen dar iç giyim ürünleri daha çok erkeklerin sağlığını tehdit ediyor.

Uzmanların üzerinde durduğu ve dar iç çamaşır modellerinin de sebep olduğu konuların başında gelen sağlık problemi ise; kısırlık! Erkeklerin yaşamaktan en çok korktuğu cinsel sağlık problemi olan kısırlık; erkek üreme organı ve çevresindeki ani ısı değişimlerinden dolayı meydana geldiği bilinmektedir.

Dar iç çamaşırlarının erkekleri kısır yapmasının sebebi nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi erkeklerde kısırlığa sebep olan şeylerin başında cinsel bölgedeki ani sıcaklık değişimleri gelir. Normal şartlarda erkeklerin cinsel bölge sıcaklığı 36-37 derece olması gerekirken, dar iç çamaşırı ile bu sıcaklık 40 derecenin üzerine çıkabiliyor. Özellikle yaz aylarında bu sıcaklık daha yükselerek erkeklerin cinsel yaşamını tehdit ediyor.

Daha estetik ve iyi görünen bu iç çamaşırı modellerinin cinsel hayatımız ve cinsel bölge üzerinde olumsuz etkileri sadece bu da değil! Erkek cinsel organını sıkıştıran dar boxer modelleri bir çok cinsel problemin oluşmasına veya erkeğin rahatsız olmasına sebep olabiliyor.

Sadece dar boxer modelleri değil aynı zamanda dar kesim pantolonlar da cinsel yönden aynı sağlık sorunlarını çıkarabilir.

Sağlıklı bir hayat yaşamanız dileğiyle!

Related posts

Bir cevap yazın