Subscribe Now
Trending News
22 Tem 2024

Blog Post

Batpod’a Sahip Olabilirsiniz!
Teknoloji

Batpod’a Sahip Olabilirsiniz! 

Christopher Nolan’ın Batman üçlemesine hayranız. Eğer siz de öyleyseniz (oldukça pahalı da olsa) Batman’in ‘The Dark Knight’ ve ‘The Dark Knight Rises’ filmlerinde kullandığı efsane aracına sahip olabilirsiniz.

Prodüksiyon tasarımcısı Nathan Crowley ve özel efektler süpervizörü Chris Corbould film ve promosyon çalışmaları için araçtan tam 6 tane tasarlamışlar. Bu müthiş Batpod, eğimli olarak kullanılmak için tasarlanmış. Aracın gövdesi, selesi ve diz destekleri özel üretim siyah, dolgu köpük ile hazırlanmış. Özel üretim bir şaseye, Hoosier yarış lastiklerine ve Honda 750 motora sahip. Hidrolikler ve radyatör selenin arkasına yerleştirilmiş.  Özel fren sistemi sağ, sol tutacak ve pedallarla sağlanıyor. Tabi lastiklerin yanında plastik ve fiberglas malzeme ile hazırlanmış lazer top namlularına da sahip. (Tabi ki gerçek değil 🙂

Film çekimlerinde kullanılan Batpodlardan biri bu ay Propstore  isimli mağazadan satışa sunuluyor. Tabi Batman’in aracına sahip olmak için biraz da Bruce Wayne olmak gerekiyor. Bu Hollywood orjinali açık artırma yoluyla satışa sunulacak ve 80.000 ile 106.000 $ arası bir fiyata şanslı bir kullanıcının olacak.

Sokaklarda Batpod’la dolaştığınızı bir düşünün!

Related posts

Bir yanıt yazın