Subscribe Now
Trending News
18 May 2024

Blog Post

Babanızın Berber Rutinini Tarihten Silin
 

Babanızın Berber Rutinini Tarihten Silin 

Yaklaşan Babalar Günü ile hediye alma heyecanı da hız kazanıyor. 

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi üreticisi Remington, teknolojiyi ve pratikliği bir arada sunduğu PG Kişisel Bakım Kiti serisi ile Babalar Günü’nün en dikkat çekici hediye alternatifi oluyor.

r1

Remington PG Kişisel Bakım Kiti serisinde, PG6030 Edge Erkek Bakım Kiti, PG6130 Groom Erkek Bakım Kiti ve PG6160 Lityum Erkek Bakım Kiti ürünleri her kullanıma özel seçenekler sunuyor. Her tarza uygun kullanımı ve pratikliğiyle dikkat çeken PG Kişisel Bakım Kiti serisi, çok yönlülüğü ve işlevselliği ile babaların berber rutini tarihe karışıyor.

Berber mi? O da ne?

Sahip olduğu titanyum kaplama sert bıçaklar ile mükemmel kesim ve uzun süre dayanıklılık sunan PG6030 Edge, saç, sakal ve bıyık kesme özelliklerini de bir arada sunuyor. PG6130 Groom ise bakıma ihtiyaç duyulan her an, farklı uzunluklara sahip 5 sabit tarak, ana başlık, linear burun & kulak tüyü şekillendirici, mini elek tıraş başlığı ve detay şekillendiricisi ile fonksiyonelliği doruklara taşıyor. Daha geniş kesme aralığına sahip PG Lityum, daha yakın kesim ve en üst düzeyde hassasiyet sağlıyor. PG Kişisel Bakım Kiti serisi titanyum kaplı bıçakları, ayarlanabilir tarakları, tüy kesicisi ve kablosuz kullanım özelliği ile berber rahatlığını eve taşıyor.

Related posts