Subscribe Now
Trending News
25 Mar 2023

Blog Post

Andy Warhol x Eastpak IV
Genel

Andy Warhol x Eastpak IV 

Eastpak dördüncü kez,20.Yüzyıl Amerika’sının en çok tanınan sanatçılarından biri olan Andy Warhol’un hayatından ve eserlerinden ilham alarak yepyeni bir koleksiyon hazırlıyor.

PADDED PAK’R ORIGINAL

Sırt çantası, aksesuar ve valizden oluşan bu en sonuncu iş birliği, koleksiyonun temasını bir üst seviyeye çıkartıyor. Eastpak’in yeni koleksiyonu, bugün bile hala yeni nesillere ilham vermeye devam eden sanatçıya saygı duruşu sergiliyor. Koleksiyondaki her bir parça Warhol’un efsanevi ve anında tanınan Colored Campbell®’s Soup Can (1965), eserine atıfta bulunuyor. Kişinin, sıradan olanı olağan üstü bir şeye dönüştürmesinin altında yatan güce bir hatırlatma…

SPRINGER

Andy Warhol’un kendisi de büyük bir Eastpak hayranı ve kullanıcısıydı. İkonik siyah Padded Pak’r sırt çantasıyla, farklı yerlerde çekilmiş birçok fotoğrafı bulunuyor. Eastpak sever sanatçının ikonik Colored Campbell®’s Soup Can deseninin Padded Pak’r üzerinde yer alması ve ölümsüzleşmesi kaçınılmazdı. AW Carrot, AW Mint ve orijinal AW Tomato renklerinde tasarlanan model laptop gözü ve arka panel ile tamamlanıyor.

DUFFLE CAN

Klasik el çantasına kapsül koleksiyon kapsamında ekstra bir dokunuş yapıldı. Yine aynı klasik Colored Campbell®’s Soup Can deseni ile tasarlanan çanta, diğer modellerle de uyum içinde. Bel çantası, cüretkâr kullanıcılar için suyu iten özel bir kumaş ile tasarlandı.

Her gün daha da ölümsüzleşen sanatçıya duyulan saygıyı göstermek için Warhol’un meşhur Colored Campbell®’s Soup Can (1965) eseri birebir tasarlandı. Bu çok yönlü hafta sonu çantası formunu Warhol’un ünlü yaptığı “tomato soup” konservesinden alıyor. Koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından olan bu çanta fermuarla kapatılan geniş tek bir gözden oluşuyor.

TRANVERZ (S-M-L)

Eastpak’in çığır açan, dayanıklı ve kullanışlı valizlerini daha önce böyle hiç görmediniz! Üç farklı boyda tasarlanan valizler Eastpak x Andy Warhol IV koleksiyonu için üç farklı renkte karşınıza çıkıyor; AW Carrot, AW Minty, ve AW Tomato.

PADDED PAK’R LIMITED EDITION

Alışılmışa meydan okuyan Andy Warhol’u onurlandırmak için alışılmadık bir tasarım! Bu sınırlı sayıda üretilen gümüş renkli sırt çantası Warhol’un konserve konseptini gerçek anlamda alt üst ediyor. Konservelerin içini temsil ederek tasarlanan çantaların iç kısmında Warhol’un Campbell®’s Soup Can deseni yer alıyor ve çantalar kendi özel dust bag’leri ile geliyor.

Related posts

Bir cevap yazın