Subscribe Now
Trending News
20 Tem 2024

Blog Post

H&M YENİ YAZ KOLEKSİYONUNU TÜRKİYE’DEKİ İLK ERKEK YÜZÜ KEREM BÜRSİN İLE KUTLUYOR
Moda

H&M YENİ YAZ KOLEKSİYONUNU TÜRKİYE’DEKİ İLK ERKEK YÜZÜ KEREM BÜRSİN İLE KUTLUYOR 

Yaz güneşi kendini göstermeye başlarken bu bahar sezonunda H&M, her zaman kendi yolunda giden, cesur ve otantik erkeği kendi hayat mottosuyla tanıtıyor. Duruşuyla modernliğini gösteren zahmetsiz şık şehir erkeği bu yaz kendini bulduğu yolculuklara çıkıyor ve pozitif ruhuyla etrafındakilere ve tüm dünyaya ilham veriyor. İlk defa lokal bir iş birliğine imza atan H&M Türkiye bu bahar koleksiyonunu Kerem Bürsin ile tanıtıyor.

“Yıllar önce hayat beni bir yol ayrımına getirdi ve ben herkesin gittiği yoldan gitmedim. Los Angeles’tayken her şeyi geride bıraktım. İç sesimi dinledim ve riski alıp yeni bir ülkede yine yeniden başladım. Bir yol haritası çizmeye çalışmadan, kısa yolların yolcusu olmadan, kendi yolculuğumu yapmak istedim. Kaybedecek bir şeyim yokmuş gibi hayata teslim oldum ve kendi mucizemi buldum.” diyor Kerem Bürsin. Kerem Bürsin ayrıca iş birliği için de “H&M’le bir araya gelmek benim için hayalden öte bir şeydi. Markayı zaten hepimiz biliyoruz, ama H&M’in marka olarak gerçekleştirdikleri, öncü yaklaşımlarını öğrendikten sonra markadan daha da etkilendim. Bir moda markası ama en önemlisi sorumluluk alan bir marka ki bence şu an yaşadığımız dünyada bu çok önemli. Bütün bunlarla beraber beni en çok etkileyen şey, ise; markanın tüm çalışanlarının %74’ünün kadın olması! Ve bence bu nedenle H&M’in dünya çapında marka olması tesadüf değil.” dedi.

Önümüzdeki yazı düşlerken, H&M koleksiyonu, modern stile dokunan egzotik palmiye ağaçları, farklı tonlarda çizgiler ve kullanışlı detaylarla kozmopolit bir seyahati canlandırıyor.  Renk paletini domine eden açık bej ve yeşil renklerini güneş sarısı, uçuk mavi ve parlak beyaz gibi tonlar tamamlıyor. Tropik ağaç desenli gömleklerden, blazer ceketlere kadar tüm ürünler sıcak bir yaz akşamındaki şık ve rahat tarzı yansıtıyor.

Kampanya tüm dünyadan içlerinde Mena Massoud, Crosby Tailor da bulunduğu ilham verici erkekleri kapsıyor. Türkiye’de ise H&M ilk defa bir lokal iş birliği yaparak, koleksiyonu Kerem Bürsin ile tanıtıyor. Kerem Bürsin’in kampanya yüzü olarak yer aldığı H&M Man Summer Essentials Selected by Kerem Bürsin Koleksiyonu 22 Nisan’dan itibaren tüm mağazalarda ve hm.com.tr’ de satışta.

Related posts

Bir yanıt yazın