Subscribe Now
Trending News
29 May 2024

Blog Post

Yaz Aşkını Tavlamanın 5 Yolu
Cinsellik & Kadınlar

Yaz Aşkını Tavlamanın 5 Yolu 

Doğru yerde, doğru taktiklerle baştan çıkarın.

1 / Birlikte Terleyin

Sahilde plaj voleybolu oynayın, grup sporlarını seven kadınlar da dahil olacaktır. Maçtan sonra tüm ekibe bir şeyler içmeyi teklif edin ve onunla yüz yüze konuşma fırsatı yakalayın. Erkekler yan yana yapılan işleri severler, kadınlar ise yüz yüze.

2 / Düğünlere Yalnız Gidin

Düğün mevsimi başlıyor; gelen davetiyelere bıkkınlıkla bakmak yerine onları fırsata çevirin. Gelinin bekâr arkadaşları o duygusal ortamda eşleşmeye daha yatkın olacaklar; siz de özel dikim takım elbisenizle düğünün gözde bekârı olacaksınız.

3 / Yeteneklerinizi Sergileyin

Erkeklerin en büyük hatalardan biri, etkilemek istedikleri kadının hoşlandığı şeyleri yapmalarıdır. Sizden öncekilerin aksine, onu şaşırtmaya bakın. Trekking yapmayı seviyorsanız, onu şehir dışında kısa bir tura davet edin. Futbol oynamayı mı seviyorsunuz? Onu da halı saha maçına götürün.

4 / Pikniğe Götürün

Arabanıza battaniye, sağlıklı sandviçler, afrodizyak mevsim meyveleri ve şarapla dolu bir sepet ve mum koyun. Onu da alıp deniz manzaralı bir yere götürün. Ona sürpriz yaparak bir piknik düzenlemiş olmanızı çok romantik bulacak.

5 / İltifat Edin

Uçuşan elbisesinin ortaya çıkardığı bacakları, tişörtün yakasından beliren göğüs kıvrımı, güneşin vurduğu seksi omuzları… Hayran gözlerle bu detayları övdüğünüzde, onları artık sizin için sergileyecek. Unutmayın, iltifat en güçlü silahtır.

Related posts

Bir cevap yazın