Subscribe Now
Trending News
21 Haz 2024

Blog Post

Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted
Yaşam

Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted 

Dünyaca ünlü Fransız Laboratuvarları tarafından geliştirilen Dermaceutic’in yeni ürünü Sun Ceutic 50+ Tinted, renkli formülü ile cilt tonunun eşit olmasını sağlarken cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı oluyor. UV hasarına karşı koruyan, yaşlanma belirtilerini önleyen Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, ciltte rahatlık hissi de sağlıyor.

UV ışınlarına maruz kalan cilde çok yüksek koruma sağlayan Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, aktif bileşenleri sayesinde yaşlanma karşıtı özellikleri ile dikkat çekiyor. Formülündeki Zinc Oxide and Titanium Dioxide,
UVA / UVB ışınlarına karşı kararlı bir fiziksel bariyer oluşturuyor. Molekül ağırlığının 400 katı kadar su tutma kapasitesine sahip Hyaluronic Acid, bu özelliği sayesinde; cildi nemlendirir ve cildin daha esnek olmasını sağlıyor. Aloe Vera; cildi rahatlatır, inflamasyonu azaltır ve kollajen üretimini uyarıyor. Stem Cell Stimulator ise epidermal restorasyonu hızlandırarak, kırışıklıkların görünümünü düzeltiyor.

+50 güneş koruma faktörü (SPF) ile üstün koruma sağlayan, doğal bir ışıltı için cilt tonu ile uyumlu bir güneş kremi olan Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, homojen bir cilt için evrensel renk tonu (universal shade) veriyor.

Türkiye’de Seltek Group tarafından temsil edilen Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted’i doktor kliniklerinden temin edebilirsiniz.

Related posts

Bir yanıt yazın