Subscribe Now
Trending News
23 Tem 2024

Blog Post

Sennheiser İmzalı HD 4 Serisinin İki Yeni Üyesi Satışta
Teknoloji

Sennheiser İmzalı HD 4 Serisinin İki Yeni Üyesi Satışta 

Ses elektroniği konusunda 72 yıllık deneyime sahip olan Sennheiser’ın HD 4 serisinin iki yeni üyesi HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC satışa sunuldu. Minimalist, dayanıklı, sezgisel ve kolay kullanım özellikleri ile öne çıkan kulaklıklar, şaşırtıcı derecede kayıpsız ses sağlayan sürücülere sahip. Yüksek konfor standardıyla sıra dışı bir kablosuz ses deneyimi yaşatan bu iki model, mükemmellik ve teknolojik özgürlük arayanlar için isabetli bir seçim.

Detaylı ve güçlü ses konusunda yıllardır çalışmalar yaparak, birbirinden farklı ürünler sunan Sennheiser, bu kez de aktif bir yaşantıya sahip olan müzik tutkunları için HD 4 serisine iki yeni ürün ekledi. Yakın zamanda satışa sunulan HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC model kulaklıklar, mekâna olduğu kadar bir kabloya da bağlı kalmaksızın müziği özgürce deneyimlemek isteyenlerin ilgisine sunuldu.

HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC, kablosuz ses deneyimini Bluetooth 4.1 ve NFC desteği ile birlikte sunarken; HD 4.50 BTNC modelinde ek olarak Sennheiser’ın patentli aktif gürültü engelleme (Active Noise Cancellation) özelliği olan NoiseGard yer alıyor. Bu özellik sayesinde, dış ortam seslerinin müziğe karışması engelleniyor; kullanıcının saf ve net bir şekilde duyduğu müziğe odaklanması sağlanıyor. Her iki modelin de kulak ile kafa bölgesine rahatlıkla oturan taç ve kulak kapsül yapısı, konforlu müzik dinleme keyfini sonuna kadar yaşatıyor.

Pek çok kapalı kulaklığın ses izolasyonu konusundaki zayıflığına karşın, HD 4 serisinin yeni modelleri, güçlü ses izolasyonu ile müzik dinlerken çevre seslerinden arınmanın özgürlüğünü yaşatıyor. Uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık vermeyen HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC kulaklıklar, zarif tasarımlarıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Mobil cihazlarla sorunsuz bir şekilde kullanılabilen kulaklıklar, katlanabilir yapısı ve güçlü ama hafif gövdesi ile kolaylıkla taşınabildiği için bu kulaklıklar işe giderken de, tatile çıkarken de, dışarıda gezerken de kolayca taşınabiliyor. Kullanıcı dostu bir bataryaya sahip olan iki kulaklık da tek seferlik şarj ile 25 saate kadar kullanım imkânı sağlıyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı 669,90 TL ve 899,90 TL olan HD 4.40 BT ve HD 4.50 BTNC modellerini dilerseniz Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No:61’deki Sennheiser Deneyim Merkezi’ne giderek deneyebilir ve satın alabilirsiniz. Sennheiser’ın tüm ürün bilgilerine ve online mağazasına http://www.sennheiser.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir yanıt yazın