Subscribe Now
Trending News
20 Tem 2024

Blog Post

LEVI’S® 2019 PRIDE KOLEKSİYONU Onurla. Birlikte.
Moda

LEVI’S® 2019 PRIDE KOLEKSİYONU Onurla. Birlikte. 

Hemen herkes bir aileye doğar ama LGBTQ+ topluluğu çoğu zaman en derin bağları kendi oluşturdukları ailelerle kurarlar. Bu ailede kan bağı olabilir ya da olmaz. Önemli olan tek şey, güvenebileceğiniz, sevinçleri, gözyaşlarını ve hayatın karşınıza çıkaracağı her şeyi paylaşabileceğiniz insanlar olmalarıdır. Levi’s®, Pride 2019 koleksiyonuyla bu seçilen ailelerin  destek, birlik ve sevgi mesajlarını oluşturmak için sahip oldukları güce ışık tutuyor.

Levi’s® Pride kampanyası, bu topluluklarla beraber birleştirici ve özgürleştirici güçlerini kutluyor. Koleksiyon, Levi’s® logosunun ve Onur gökkuşağının pek çok yorumunu içeren çeşitli tişörtler, jean pantolonlar, trucker ceketler ve aksesuarlar sunuyor.

Levi’s, çalışanları ve hayranları için doğru olanı yapma ve LGBTQ+ topluluğunu destekleme konusunda uzun bir geçmişe sahip. 1992’de aynı cinsten partneri olanlara da avantajlar sunan ilk Fortune 500 şirketleri arasındaydık ve o zamandan beri desteğimizden hiç ödün vermedik. Her yıl LGBTQ+ topluluğunu Pride koleksiyonumuzla ve dünyanın çeşitli yerlerindeki Onur etkinliklerine katılarak kutlamaktan gurur duyuyoruz.”- Jen Sey, Levi Strauss & Co. Global Markalar Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Üst Yöneticisi

Levi’s®, bu yıl Pride koleksiyonuyla birlikte, dünya çapında LGBTQ+ bireylerin haklarını ileriye taşımak için çalışan OutRight Action International adlı kuruluşla işbirliği yaparak LGBTQ+ topluluğuna uzun süredir verdiği desteği sürdürüyor.

OutRight olarak her gün LGBTQ+ bireylerin yaşamlarını iyileştirmek ve insan hakları evrensel beyannamesinin dünya genelinde her birimize uygulanmasını sağlamak için çalışıyoruz” diyen OutRight Action International Direktörü Jessica Stern şöyle devam etti: “Levi’s® ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz ve Levi’s® Pride koleksiyonunu nerede yaşarsak yaşayalım, kim olursak olalım, kimi seversek sevelim, fark etmeden sesimizi çıkarma, gururlu ve görünür olma hakkına sahip olmamız gerektiğine dair önemli bir hatırlatıcı olarak görüyoruz.

Levi’s®, 30 yıldan uzun bir süredir LGBTQ+ savunuculuğu yapan global bir marka olarak bu koleksiyonla doğrudan LGBTQ+ bireyleri destekliyor ve topluluğun dostu kalma kararlılığını sürdürüyor. Markanın son 30 yıldır LGBTQ+ haklarını ileri taşımak için çalışmaya devam eden OutRight Action International ile işbirliği kapsamında bu yılki Pride koleksiyonundan elde edilecek net gelirlerin tamamı kuruluşa bağışlanacak. Levi’s jean’leri yarım yüzyılı aşkın zamandır, sosyal ilerlemenin üniforması olmuştur. Levi’s® bu yıl Pride 2019 koleksiyonu ile bu geleneği devam ettirirken herkesin kendilerini destekleyen bir topluluğu olduğunu hissetmelerini sağlıyor.

Related posts

Bir yanıt yazın