Subscribe Now
Trending News
14 Tem 2024

Blog Post

Koton’dan Çok Özel Babalar Günü Hediyeleri
 

Koton’dan Çok Özel Babalar Günü Hediyeleri 

Koton, çocukların ilham kaynağı Babalar Günü’nde zengin hediye seçenekleri sunuyor. Koton 2019 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu’na, babalar ve çocukları için aynı desen ve kumaşta tasarımlar ekleyen Koton; Beauty kategorisindeki parfümleriyle de babalar için hediye seçeneklerini zenginleştiriyor.

Babalarla Bir Örnek Tasarımlar

Babalar Günü’nde, babalarına şıklık ve tarz armağan etmek isteyenler için Koton’un sunduğu hediye alternatifleri arasında; babalar ve çocukların aynı stillerde buluştuğu, Erkek, Kids ve Baby kategorileri özelinde hazırlanan tasarımlar dikkat çekiyor. Erkek koleksiyonundaki gömlek, tişört ve şort modellerinin erkek çocukları için bir örnek hazırlandığı tasarımlarda, kız çocukları için ise aynı desenlere sahip elbise modelleri yer alıyor. İlkbahar-Yaz sezonunun öne çıkan gömlek modellerinin temel oluşturduğu koleksiyonda floral desenler ön plana çıkıyor.

Genç ve Dinamik Babalar için Etkileyici Parfümler

Koton Beauty’nin Pure Nature temalı parfümleri, doğanın etkileyici kokularını seven, hem sportif hem de şık babalar için keyifli bir hediye opsiyonu oluşturuyor. Koton Beauty Pure Nature parfüm koleksiyonu, Hidden Forest, Tender Woods, Burnt Brick ve Tough Cliff kokuları ile babaların farklı zevklerine uygun seçenekler sunuyor.

kot1

Üst notada portakal ve zencefilin keskin kokusunun hissedildiği Hidden Forest, orta notada meyve ile amber ve sandal ağacı kokularını harmanlıyor. Nane kokusu ile dikkat çeken Tender Woods, orta notada karabiber tarçın, ananas ve kavun kokularıyla güçleniyor. Limon ve bergamotun doğal kokularıyla başlangıç yapan Burnt Brick, karabiberin erkeksi notasıyla devam ediyor. Sportif babaların vazgeçilmezi olacak Tough Cliff ise nanenin ferahlatıcı aromasını bergamot yeşil elma, lavanta ve menekşe kokuları ile birleştiriyor.

Related posts

Bir yanıt yazın