Subscribe Now
Trending News
22 Haz 2024

Blog Post

Kadınlar En Çok Neremize Bakıyor?
Cinsellik & Kadınlar

Kadınlar En Çok Neremize Bakıyor? 

Hayır, penisinizle ilgilenmiyorlar.

“Nereme bakıyor acaba?”

Aklınızdan kim bilir kaç kez geçmiştir bu soru.

Londralı Think Eye Tracking adlı bir firma, mayolu bir fotoğrafa bakarken insanların sergiledikleri göz hareketlerini inceledi. Sonuçlara göre, erkekler, gördükleri erkeğin malum yerine bakarken, kadınların bu bölge ile çok da ilgilendiğini söyleyemiyoruz. Kadınlar, erkeklerde daha çok karın kaslarına, yüze, omuzlara ve bicepslere bakıyor.

Seks ve ilişki uzmanı Dr. Wendy Walsh, kadınların erkek vücudunda değişik noktalara odaklandığını söylüyor. Evrimsel açıdan kadınlar daha çok koruyucu ve tedarikçi aradığı düşünüldüğünde, penisinizin bu konuda yapabileceği bir şey olmadığı için önemsizleşiyor. Walsh, mağara kadınlarının beynini okumanızı istiyor: “Karşımdaki adam bu ağaca tırmanıp benim için şu meyveyi koparabilir mi? Koca bir mamutu yere yapıştırabilir mi?” İşte temel mesele bu.

Karın kaslarınıza, kollarınıza ve omuzlarınıza bakıyor. Çünkü bu kaslar, atalarımız tarafından bir kadını korumak, ona besin sağlamak ve onunla ilgilenmek için kullanılıyordu. Her ne kadar artık mamut avlama peşinde koşmasak da, kadınlar hala karşı cinste bu tip özelliklerden etkilenmeye eğilimliler.

Özet: Karın kası yapın. Omuzlarınıza ve kollarınıza gereken önemi verin.

Konu yüzünüze gelince, kadınlar yüzünüzde zekanın ve nezaketin kanıtlarını arıyorlar. O ağaçtaki meyveyi tırmanıp koparabilirsiniz. Fakat meyvenizi onunla paylaşacak mısınız? Bir tatlı gülüş, karşınızdaki kadına bu sorunun yanıtını sunabilir.

Related posts

Bir yanıt yazın