Subscribe Now
Trending News
24 Haz 2024

Blog Post

İşte 2017’nin En Seksi Mankeni: Hailey Baldwin
Cinsellik & Kadınlar

İşte 2017’nin En Seksi Mankeni: Hailey Baldwin 

Maxim dergisinin ‘2017 Dünyanın En Seksi 100 Kadını’ listesinde zirvede yer alan 21 yaşındaki ABD’li model Hailey Baldwin, güzellik sırlarını anlattı.

Hailey Baldwin için güzelliğini korumanın en önemli yolu, uzun bir güne başlamadan önce kahvaltıyı atlamamak. 21 yaşındaki güzelin kahvaltıdaki olmazsa olmazları çırpılmış yumurta, pastırma ve avokado.

ABD’li model, gece ve gündüz yoğun miktarda nemlendirici kullanmanın yanı sıra uzun uçuşlarda ultra nemlendirici maskeler kullandığını belirtiyor ve makyajını çıkarmadan uyumadığının altını çiziyor.

Hasar görmüş saçlar için geliştirilmiş serum maskelerini yanında ayırmayan Hailey Baldwin, saçlarını incelmiş veya sönük hissettiğinde maskesini uyguluyor.

Ünlü model, “Onsuz yaşayamayacağın ürün ne?” sorusuna, “Dudak kremi” yanıtını veriyor. Kozmetik ürünleriyle arasına mesafe koyan Baldwin, her zaman kullandığı güzellik ürününün vücut yağı olduğunu vurguluyor.

Fiziğini atıştırmalıklara borçlu olan Baldwin, atıştırmalık olarak fındık, badem ve kuru üzüm tercih ediyor.

Öte yandan 12 yıldır bale yapan dünyaca ünlü model, balenin yanı sıra boks, fitness ve pilatesle de ilgileniyor.

Ancak fazla seyahat dönemlerde düzenli olarak spor yapmak zor ve meşakkatli geldiği için çareyi arkadaşlarıyla dans etmekte bulmuş.

Related posts

Bir yanıt yazın