Subscribe Now
Trending News
16 Haz 2024

Blog Post

Eşsiz düğünlerin adresi
 

Eşsiz düğünlerin adresi 

Birçok çift için hayatlarının en özel günü; bir ömür boyu devam edecek birlikteliğe ilk adımın atıldığı düğün günüdür…Wyndham Grand İstanbul Levent’in eşsiz balo salonları, yaz sezonunda da iddialı düğünlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor…

En özel gecenizi planlamaya başladığınız andan itibaren profesyonel düğün danışmanları; organizasyonun her aşamasında yanınızda yer almanın yanı sıra sizlerle beraber en uygun düğünü tüm detayları ile eksiksiz planlıyor.

Özel konseptli nikah seremonileri için en şık fuaye alanı ve balo salonları…

Karşılama kokteylinden düğün yemeğine, süslemelerden kutlama pastasına kadar pek çok hizmeti gelin ve damadın beğenisine sunan Wyndham Grand İstanbul Levent, misafir sayısı 1000 kişi kapasiteli büyük balo salonu ve ilaveten 350 kişi kapasiteli 2 ayrı junior balo salonu ile özel organizasyonlara da imza atıyor. Günışığı alan, yüksek tavanlı ve 1000 metrekareden fazla alana sahip fuaye alanlarında nikah organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

yta2

Yazın terasta havuzbaşı keyfi…

İstanbul’un en merkezi lokasyonunda yer alan Wyndham Grand İstanbul Levent, çiftlere yazın havuzbaşında düğün yapma olanağı da sağlıyor. Servis kalitesi, dekorasyon detayları ve lezzetli yemekleriyle de fark yaratan Wyndham Grand İstanbul Levent,  evlenen çiftlere özel balayı odasında konaklama imkanı da sunarak misafirlerine kusursuzluk anlayışı ile hizmet sağlıyor.

Düğün öncesi tatlı telaşınızı gideriyor…

Wyndham Grand İstanbul Levent’in sunduğu profesyonel düğün planlama ekibi ile çiftler gönül rahatlığı ile benzersiz bir düğüne imza atabiliyorlar. Düğün öncesi menü tadımı vekoordinasyon toplantısı ile detayların profesyonel ekip tarafından takip edilmesi, ‘gelin hamamı’ etkinliği için özel fiyatlarla ‘VIP hamam’ kullanımı, düğün çiftleri için konaklamalı balayı suite’i ve ertesi gün odaya özel ‘continental breakfast’ servisi, aileler için 2 adet günlük kullanım odası ve düğün boyunca kullanılabilecek ‘aile kulisi’ ile ‘nedime hizmeti’de çiftlerin düğün öncesi ve düğün sırasında yaşayabilecekleri tatlı telaşı gideriyor.

Related posts