Subscribe Now
Trending News
03 Ara 2023

Blog Post

DUCATI BY ARZUM İLE GÜCÜ HİSSET!
Moda

DUCATI BY ARZUM İLE GÜCÜ HİSSET! 

Arzum, dünyanın tanıdığı, yüksek performanslı, tarz sahibi İtalyan markası Ducati ile sektörde fark yaratacak bir beraberliğe imza attı.  Tasarım ve performansın buluştuğu yeni erkek bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin dünyasına güçlü bir giriş yapan Arzum, “Düz yollar, sıradan bir yaşam benim tarzım değil. Hayatın hızı, kıvrımlı yolları heyecan verir. Gücünü hissettirir…” diyen herkesi gücü hissetmeye davet ediyor.

Rengiyle, tasarımıyla Ducati motosikletlerinin gücünü ve performansını yansıtan seri, erkek bakım setleri ve saç kesme makinelerinden oluşuyor. Hız tutkunlarına, hayatı heyecanla yaşayanlara, İtalyan tasarımı ile göz alıcı bir seri sunan Arzum, Ducati by Arzum ile kendi özgün stiline imza atan bakımlı erkeklerin tutkusu olmaya aday.

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı Ducati işbirliği ile ilgili olarak; “53 yıllık sektör deneyimimiz ve güvenilirliğimiz, buna ek olarak saç bakım kategorisindeki pazar liderliğimiz bize Ducati gibi güçlü bir markayla işbirliği gerçekleştirme fırsatını sağladı. Sektörde fark yaratacağını düşündüğümüz bu birliktelik bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Rengiyle yenilikçi, tarzıyla farklı, tavrıyla etkileyici Ducati by Arzum’un erkeklerin dünyasında özel bir yere sahip olacağını düşünüyoruz. Bakımına özen gösteren ve kendi stiline imza atmak isteyen erkeklerin sayısı gün ve gün artış gösteriyor. Erkek bakım setleri ve tıraş makineleri, kişisel bakım kategorisi pazarında %20’lik bir paya sahip. Ducati by Arzum’la bu büyüyen segmentte önemli bir yere geleceğimizden hiç şüphemiz yok” dedi. 

Ducati by Arzum ileTarzınızı Öne Çıkarın!

Bakım setlerinde mevcut 0,3 mm mikro kesim ayarı* ve 33 farklı sakal uzunluk ayarı* ile sektöre yenilik getiren Ducati by Arzum,  erkeklerin dünyasına özgür bir stil sunuyor, istenilen hatların rahatça öne çıkarılmasını sağlıyor. Titanyum kaplı bıçaklar**, hem saç hem de sakal kesiminde uzun ömürlü kullanım ve maksimum hassasiyet sağlıyor. Saç kesme makinelerinde yer alan 2 hız ayarı sayesinde normal kesim veya gür ve kalın telli saçlarda daha hızlı performans elde edilebiliyor. Ducati by Arzum’da yer alan tüm ürünler hem şarjlı hem de kablolu kullanım imkanı ile kesintisiz kullanım rahatlığı sağlıyor.

Related posts

Bir cevap yazın