Subscribe Now
Trending News
21 Tem 2024

Blog Post

Ateşli Gecelerin Sırrı Burada!
Cinsellik & Kadınlar

Ateşli Gecelerin Sırrı Burada! 

Kız arkadaşınıza cinsel memnuniyetin doruklarını yaşatın.

Şimdi bir normal seks var, bir de bildiğimiz o tutku dolu, numaralarımızı gösterip şov yaptığımız, karşı tarafı kendimize hayran bıraktığımız ve partnerimize orgazmın en güzelini yaşattığımız o seks var.

Ama işin gerçeği karşı tarafın duygularını doruğa getiren pozisyonlar ve oyunlar sizin için ideal olmayabilir, ya da eski kız arkadaşınızın sevdiği pozisyonları şu anki manitanız beğenmiyor olabilir. Her kadın farklı bir insan en nihayetinde…

Sizi yarı yolda bırakmıyoruz! Sizin ve partnerinizin en ideal hem de en ateşli geceleri yaşamanız için tüyolarımızı hazırladık!

Doggy Tarzı
Bizim taraf için en harika pozisyonlardan biri. Tamamen kontrol bizde, partnerimizin vücudunun her bir uzvu ayrı bir seksi gözüküyor. Kalçalarını bir ileri bir geri oynatmak çok kolay ve üstelik görüntü de muazzam. En derin noktalara ulaşmak bu pozisyonla çok kolay. Erkek için biçilmiş kaftan!

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?
Yazarımız Lindsay Tigar(25), Doggy pozisyonu için şöyle güzel bir yorum yaptı: “Doggy yaptığımızda orgazm olmam çok kolaylaşıyor, çünkü bu açı partnerimin G-noktama ulaşmasını kolaylaştırıyor. Üstelik popomun erkeğimin vücuduna çarpması ve çıkardığı o ses, tahrik edici konuşması ve hatta saçımı çekmesi… Mükemmel. İki taraf için de en güzeli…

Duvara Karşı Seks
Özellikle sevgiliniz tam da bu moddaysa duvarla aranızda eriyip gidecektir. İki taraf için de zamanlama doğru olduğunda harika bir tecrübe! Üstelik kaçacak bir yer yok…

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?
Shannon (26): Partnerimin beni duvara dayayıp arkadan gelmesine bayılıyorum. Böylece benim üzerimde büyük bir kontrole ve güce sahip oluyor ve daha da derin girip çıkabiliyor. Üstelik bunu yaparken klitorisimle de oynayabiliyor. Duvara karşı seks yaptığımızda hiçbir yere kaçamayacak olmam ve partnerim bana ne yaparsa bunu kabul etmek zorunda olmam bana inanılmaz bir haz yaşattırıyor. O çaresizlik hissi müthiş bir şey…”

Kontrolü Ona Vermek
Hep kontrol sizde olacak değil ya, bırakın kadınınız ipleri eline alsın. Belki de onun sizi domine etmesi çok daha seksi bir tecrübe yaşamanızı sağlayabilir. Sizin için olmasa bile karşı taraf için kesinlikle bu etkiyi yapacaktır.

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?
Mary(25): Güç dengelerinin değişmesini çok seviyorum. Erkeğimin güçsüz ve çaresiz bir şekilde altımda olması çok hoşuma gidiyor. Elleri kolları bağlı ve tamamen benim kontrolüm altında, salınmayı bekliyor… Üstte olmayı seviyorum. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak kontrol bana geçiyor. Bir erkeği kıvrandırmak en büyük zevkim.

Sadece Oral Seks
Bazen sadece oral seks yapmak ve arkasını getirmemek bile iyi sonuçlar verebilir. Karşı tarafı düşündüğünüzü gösteren hareketlerde bulunun, azıyla yetinin ve bir sonraki tecrübeniz de hiç beklemediğiniz bir güzellikle karşılaşabilirsiniz! Tabii burada onu düşünün dediğimize göre oral kısmını yapacak olan sizsiniz.

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?
Liz (29): Erkek arkadaşım bazen kanepe kucağıma yatar. Ama bu yatışın nereye gideceği bellidir. Önce kafasını karnıma koyar ve ardından bacaklarımı zorlayarak açar ve yavaş yavaş aşağıya doğru gider. Sanki büyü yapıyor, yani anlamıyorum, kısa sürede geliyorum ve her seferinde de harika hisler yaşatıyor bu buna… Ben de yatakta onun istediği şekilde davranıyorum.

Şipşaklar
Evden çıkmanız lazım! 10 dakikaya arkadaşlarınız, dostlarınız gelecek! Ama kız arkadaşınız da o elbisenin içinde muhteşem gözüküyor, poposu ‘pop’ diye ortaya çıkmış adeta! Bu kısa süreyi değerlendirin yani… Merak etmeyin aynı hisleri karşı taraf da sizinle paylaşıyor.

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?:
Megan (25): Şipşak, plansız yapılan seksin hastasıyım. Bir keresinde kız arkadaşlarımla dışarı çıkacaktık ve sadece 20 dakikam vardı. Güzelce giyindikten sonra partnerim arkadan geldi ve beni yatağa attı. Dünyamı salladı adeta. 10 dakikada ikimiz de orgazm olduk. Arkadaşlarım da o gece bana gençleşmiş ve çok güzel göründüğümü söylediler.

Halka Açık Ortamlarda Gizli Seks
Ona sahip olmanız lazım, geldiler bir kere artık gitmiyorlar. İlla olacak! Riski almanın tam vakti. Ne kadar halka açık ne kadar uygunsuz bir yerde olursanız olun bu iş olacak. Üstelik yakalanma ihtimali, o risk seksi güzelleştiren nefis bir şey…

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?
Kerri (32): Seksin en güzel, en harika olduğu an ortada tabular olduğunda ortaya çıkıyor. Partnerinizle birbirinizi çok istiyorsunuz, ama olmaz olamaz… Etraf insan kaynıyor. Mesela ben ve erkek arakadaşım bir seyahatimizden eve dönerken yolda çabuk bir seks yapmıştık. Arabamızı kenara çekmiştik. İşimiz bittikten sonra bir polis geldi, ama bir şey görmediğinden ceza kesmedi. Ama o yakalanma hissi, o risk anlatması inanılmaz güç bir haz. Her şeyin tadını katlayarak arttırıyor. Hayatımda yaşadığım en nefis seks tecrübeleri de hep bu yakalanma hissiyatı işin içine dahil olduğunda ortaya çıkıyor.

Plansız, Beklenmedik Seks
Beklenmedik bir anda sevgilinizi şaşırtın. Bu belki de en basit tavsiye. Sabah kalkmışsınız bir de bakıyorsunuz kız arkadaşınız sizin gömleğinizi giymiş telefonundan instagramda fotoğraflara bakıyor. Usulca sokulun, öpün boynundan ve gerisini de getirin. Adım adım…

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?:
Alex (29): Plansız, beklenmedik gerçekleşen seks en güzel hisleri de yanında getiriyor. Beni bir sokak arasına atıp doggy tarzında becerdiğinde ya da kapının arkasında saklanıp yatağa attığında aldığımız haz kelimelerin ötesinde. Seksin beklenmedik bir anda kapıyı çalması harika bir his.

Tahrik Edici konuşun
Hani şeyinizle şey yapıyorsunuz ya onun şeyine. O da şey dediğiniz zaman şeyiyle şey yapıyor ya… İşte o şeyi yapsanız ya…

Özetle; cesur olan biraz… Tahrik edici şeyler fısıldayın kulağına, havaya sokun ve ortamı hazırlayın.

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?:
Jackie (28): Erkek arkadaşım dünyalar tatlısı bir insan, güvenilir ve onun etrafında kendim gibiyim, hep rahatım. Ama yatağa geçtiğimiz zaman işler değişiyor, fantazilerini saklamıyor. Beni bazen hayvan isimleriyle çağırıyor(tamam bazen abartıyor bile). Benimle yataktayken böyle konuşması bile bana yetebiliyor, onu on kat daha fazla arzuluyorum. İşteyken bana neler yapacağını söylediği o müstehcen mesajlar da beni fena şekilde havaya sokuyor.

Rol Yapın
Rol yapın derken aktör olun demek istemediğimizi herhalde anlamışsınızdır. Mesela siz zengin bir ev sahibisiniz, o da sizin seksi hizmetçiniz… Yani bu tip çok basit ve klişe gelen bir şeyi denemekten de korkmayın. Yazar olarak ben de buna parmağımı basarım, oldukça etkilidir ve gecenize tat katar.

Üstelik monotonluğu bozar, bazen farklı biriyle seks yapıyormuşsunuz gibi bile hissettirebilir.

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?:
Bazı insanlar yatakta sıkıcıdır ve çok klasik davranırlar, bazıları ise renkli ve yeniliklere açık… Siz o yeniliklere açık olan olun. Karakterlere girin, işin içine kostümleri katın. Çılgınlık yapın, zaten siz çılgınlık yaptıkça karşı tarafa da cesaret gelecektir. Ezberi yıkmak hem size hem ona iyi gelecektir. (Heidi Klum – Marie Claire)

Oyuncaklar
Durun hele kendinizi yetersiz hissetmeyin hemen. Egoların yatak odasında biraz dinmesi lazım. Her erkek oyuncaklara aynı gözle bakmıyor tabii, ama mesela sevgiliniz hem sizi hem de ekstradan gelen bir vibratörü taşıyabilecek kadar cesursa farklı ve hazzı yüksek bir gece sizi bekliyor olabilir.

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?:
Summer (28): Seks oyuncaklarını sevmesine bayılıyorum. Bazı erkekler bu tip oyuncaklardan çok korkuyorlar, hatta bazen alınıyorlar bile… Bana sorarsanız kız arkadaşınız oyuncaklara varım diyorsa siz de varım diyin. Egoyu kenara bırakır ve bunu avantaja çevirin. İki taraf için de mutlu bir son olacak, garantisini veriyorum.

69
İyi bir ısınma hareketi de diyebiliriz. Eminim şu an çoğunuz daha 69’u görür görmez pis pis sırıttınız, ama iki tarafın da çok sevdiği bir pozisyon olmasa bu kadar popüler olmazdı herhalde değil mi?

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?:
​Kara (27): Oral seks benim için değilişmez. 69 bunun için en ideal pozisyon. Böylece partnerinizi de sonuna kadar tanıyabiliyorsunuz. Bunu yapmak için iki tarafın da birbirine alışmış olması bence şart. Bu pozisyon iki tarafın daha kuvvetli bir bağa sahip olmasını sağlıyor. Beni de çok etkileyen bir pozisyon.

Misyoner
Klasiklerden biri tabii, ama işe yaradığına da çok şahit olduk. Doğru açıyı bulduğunuz an orgazmlar yakındır!

Kadın Tarafı İçin Bunun Albenisi Nedir?:
Jasmin (28): Misyoner pozisyonunu hep çok sevmişimdir. Erkeğin kontrolde olmasını severim. Hızı karşı taraf ayarladığında benim için daha iyi oluyor. Farklı şeyler ortaya çıkıyor. Misyoner pozisyonunun verdiği hazzı başka pozisyonlardan alamıyorum. Üstelik bu pozisyonda öpüşme, sevişme ve tahrik edici konuşma için çok imkan var. Samimi ve duygu dolu buluyorum bu pozisyonu… Ellerimi başımın üzerinde tuttuğunda, ben de bacaklarımı onun omuzlarına koyuyorum ve dünyalar benim oluyor.

Related posts

Bir yanıt yazın