Subscribe Now
Trending News
14 Tem 2024

Blog Post

Annelerin hediye tercihi ‘sevgi sözcükleri’
 

Annelerin hediye tercihi ‘sevgi sözcükleri’ 

E-ticaret platformu n11.com, Türk halkının Anneler Günü hediye ve kutlama tercihlerini belirlemek için gerçekleştirdiği anket sonuçlarını açıkladı. n11.com müşterileri arasından bine yakın kişinin katılımıyla gerçekleşen online anket kapsamında farklı yaş gruplarından kadın ve erkeklere hediye tercihlerini belirleyen farklı sorular soruldu. Ankete katılan annelerin yüzde 68’i bu özel günde en çok çocuklarından hediye beklediklerini açıklarken, annelerin hediye beklediği kişiler listesinde ikinci sırada yüzde 31 ile eşler yer aldı. Araştırmanın dikkat çekici bir diğer sonucu ise annelerin hediye tercihi oldu. Ankete katılan annelerin çoğunluğu hediye olarak “seni seviyorum” cümlesini yeterli bulurken bir kısmı da çocuklarından kendileri için hazırladıkları bir resim, şiir ya da yazı bekliyor.

Anneler Günü hediyelerini 1 hafta önceden satın alıyoruz!

Anket sonuçları katılımcıların Anneler Günü’nde annelerine en çok takı, saat ve bir demet çiçek aldıklarını ortaya koydu. Katılımcıların yüzde 62’si Anneler Günü hediyesini 1 hafta önceden aldığını belirtirken yüzde 21’i hediyeyi son güne bıraktığını ifade etti.

İdeal Anneler Günü kutlaması: Ailece kahvaltı!

n11.com’un gerçekleştirdiği ankete göre Anneler Günü hediyesine ayrılan bütçe 50-250 TL arası olurken, katılımcılar ideal bir Anneler Günü kutlamasının ailece bir kahvaltı, brunch ya da piknik olduğunu belirtti. Anneler Günü kutlamasında en çok tercih edilen diğer seçenek, ailece bir akşam yemeği olurken; sinema, tiyatro ve konser gibi etkinlikler son sırada yer aldı.

Son dakika hediye telaşı ortadan kalkıyor!

Anneler Günü hediyesini son güne bırakanları unutmayan n11.com, Aynı Gün Teslimat hizmeti ile tüm kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Türkiye e-ticaret sektöründe ilk kez 52 şehre aynı gün içinde teslimat hizmeti başlatan n11.com, saat 12:00’ye kadar verilen siparişleri aynı gün saat 18:00’e kadar alıcısıyla buluştururken 14:30′e kadar verilen siparişleri ise akşam kargosuyla 18:00 ile 23:00 saatleri arası kapıya teslim ediyor.

Related posts

Bir yanıt yazın